Historia firmy

FIRMA SPACE rozpoczęła działalność w 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń niezbędnych do wspomagania leczenia chorób cywilizacyjnych oraz wdrażania w każdej rodzinie zdrowego stylu życia. Są to najwyższej jakości, ekskluzywne produkty sprzedawane w Salonie Firmowym, przez internet oraz w drodze sprzedaży bezpośredniej za pomocą naszych doradców i konsultantów handlowych.

Jesteśmy zespołem ludzi ceniących zdrowie i równowagę w życiu, które wynikają z odpowiedniej jakości myślenia i świadomości odpowiedzialności za kreowanie naszej rzeczywistości.

Na co dzień propagujemy stosowanie diety obfitującej w żywe produkty roślinne z tzw. Apteki Natury.  Stosowanie ich w ilości niezbędnej dla zachowania równowagi zdrowotnej umożliwiają specjalne urządzenia do wyciskania soku z tak różnych produktów jak owoce, warzywa, kiełki, zarodki, trawy zbóż oraz ziarna i części zielone roślin.

Jakość naszego życia zaczyna się od jakości naszego odżywiania, mającego bezpośredni wpływ na długość życia.

Ta słuszna droga zaczyna się od diety składającej się z naturalnych produktów, takich jak wszystkie ziarna zbóż, owoce i warzywa. Zapewnia zdrowie, więcej energii oraz eliminuje z naszego życia choroby.

Szczególnie ważne na tej drodze są świeże soki warzywne – owocowo-ziołowe ze szczególnym zwróceniem uwagi na soki zielone, czyli chlorofilowe. Świeże soki zawierają proteiny, węglowodany, żywe esencje roślin, kwasów tłuszczowych, witaminy, minerały i resztę wszystkich składników potrzebnych dla zdrowego życia. Przyjmując więcej energii wzmacniamy układ immunologiczny, eliminując ryzyko chorób, wzmacniamy kościec, a niewiarygodne efekty zdrowotne stanowią niezbity dowód słuszności takiej diety.

Jest to wiedza dobrze znana i propagowana przez Departament Zdrowia i Narodowy Instytut Raka USA i wielu ekspertów, którzy głoszą to samo:

Jedzcie więcej świeżych owoców i warzyw! Soki z nich sporządzane zawierają najwięcej wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, bardzo łatwo przyswajalnej przez organizm.

Przetestowaliśmy  wszystkie wyciskarki dostępne na rynku 

By sprawdzić skuteczność naszych produktów, przetestowaliśmy wszystkie inne wyciskarki. Dostępne na rynku urządzenia posiadają ograniczone możliwości, uniemożliwiając sporządzanie zdrowych soków wspomagających leczenie chorób cywilizacyjnych czy soków dostarczających wartości odżywcze naszemu organizmowi. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie wyciskarek Green Star, które zachowują bio-informację surowców, z których pozyskiwane są soki, tym samym, dostarczając nam wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.